Spring naar content

Vacature: Betrokken Intermediair (24-36 uur)

Vacature: Betrokken Intermediair (24-36 uur)

Team BOB

We zijn per direct op zoek naar een daadkrachtige intermediair die ons team komt versterken! Met ons team werken we eraan om samen met Bredase bedrijven en maatschappelijke organisaties Breda mooier te maken.

Over Betrokken Ondernemers Breda (BOB)
BOB is het platform voor Maatschappelijk Betrokken Ondernemen (MBO) in Breda dat Maatschappelijke Betrokken Ondernemen stimuleert en ontwikkelt. Dat doen we met ruim 250 bedrijven en maatschappelijke organisaties uit Breda die we aan elkaar koppelen. De verbindingen leggen we een-op-een tijdens matchgesprekken, of brengen we tot stand tijdens onze bijeenkomsten en evenementen. Het resultaat van een match is altijd een niet financiële transactie tussen de partijen, namelijk in een liefst langdurige ondersteuning met kennis, kunde en mankracht. Het platform is daarmee de schakel tussen het bedrijfsleven, de gemeente en de maatschappelijke partijen om zo MBO-projecten te realiseren. We dragen met ons netwerk bij aan de doelstellingen van Verbeter Breda. Onze kernwaarden zijn: samenwerken, verbinden, inspireren, professioneel, doelgericht, creatief en vernieuwend.

Wat houdt de functie in?

Als intermediair optimaliseer en beheer je relaties met met name Bredase ondernemers en ook maatschappelijke organisaties. Je:

 • legt verbindingen (maakt ‘matches’) tussen de maatschappelijke organisaties en ondernemers;
  verbindt nieuwe ondernemers als partner aan ons netwerk;
 • organiseert activiteiten en themabijeenkomsten;
 • schrijft terugkoppelingen, updates en rapportages van de activiteiten, zowel intern als extern, bijvoorbeeld voor sociale media;
 • draagt in alle opzichten zorg voor een goede backoffice in ons relatiebeheersysteem Afas.

Wie ben jij?

 • Je hebt een relevant zakelijk netwerk binnen Breda en woont in de regio Breda;
 • Je hebt ervaring met relatiemanagement en relatiemarketing;
 • Je draagt het belang van maatschappelijk betrokkenheid uit;
 • Je kunt goed schakelen tussen verschillende taken binnen je werkdag en je weet dat je werkdag niet altijd om vijf uur eindigt;
 • Je werkt secuur en netjes en communiceert helder op papier en in persoon en hebt affiniteit met social media;
 • Samenwerken binnen ons kleine team gaat je goed af, maar je kunt ook goed zelfstandig aan de slag met je eigen werkzaamheden.

Wij bieden:

 • Een zelfstandige baan binnen een kleine organisatie met een fijn team
 • Uren zijn bespreekbaar tussen de 24 en 36 uur
 • Een marktconform salaris en de CAO van de Gemeente Breda volgend
 • 25 vakantiedagen op basis van een voltijd contract
 • Mogelijkheid tot het volgen van een relevante opleiding/cursus
 • Werktelefoon en -laptop
 • Een kantoor in het NAC-stadion.

Herken je jezelf hierin? Dan zoeken we jou!
We zien je reactie graag tegemoet voor 14 december.
De eerste gesprekken staan gepland in de week van 18 tot en met 22 december.

Stuur je sollicitatie en cv naar info@betrokkenondernemersbreda.nl Een korte video van maximaal 1 minuut waarin je jezelf voorstelt en waarin je aangeeft waarom deze functie je aanspreekt, stellen we op prijs.